Holger Lockertsen

Velkomen til lockertsen.com

Her skjer det ikkje mykje for tida, men det er fordi det stort sett skjer andre stader.

Eg er gift med Tone, pappa til Tale Sofie og Eira Simone og bur på Stathelle i Telemark. 

Eg jobbar som systemutviklar og teknisk sjef i Zetta, og du finn meg på Facebook,  Google PlusTwitter og LinkedIn.

Eg bloggar her: I Lockertsens Hode

Eg utviklar og driv m.a. Akvaforum.no gjennom det private firmaet Jada Jada.

Eg trener karate i Karateklubben Hiryukan som eg også lagar og driv nettsidene til.

Eg driv også med musikkfoto og video.

Slekta Lockertsen

Eg driv med litt slektsforsking og har laga ein online database for Lockertsenslekta m.m. som du finn her.

Foto er ein viktig hobby, og eg tar enkelte fotooppdrag


I Lockertsens hode:

Mon, 03 Oct 2016 19:12:00 GMT:
Korleis finna mutter når den er på botn...
Fri, 02 Sep 2016 18:55:00 GMT:
Ein rommann på Kiwi
Wed, 06 Jan 2016 19:10:00 GMT:
Populær gamal pus
Thu, 17 Dec 2015 11:06:00 GMT:
Krafta vaknar! (Spoilers)
Mon, 14 Dec 2015 19:50:00 GMT:
Star Wars og meg
Fri, 11 Dec 2015 14:17:00 GMT:
Fleire piller mot misantropi
Thu, 10 Dec 2015 15:07:00 GMT:
Piller mot misantropi
Fri, 04 Dec 2015 13:41:00 GMT:
10CC i Langesund
Mon, 16 Nov 2015 14:40:00 GMT:
Ei rar historie
Mon, 25 May 2015 08:09:00 GMT:
Fridom på 14 fot